< >

tu je krátky popis ako funguje spolupráca s nami:

1. Kontaktujte nás, je to veľmi jednoduché, kliknite na ikonku "kontakt" a tam nájdete naše kontaktné údaje. Máte tiež k dispozícii jednoduché kontaktné okno na spodnej časti tejto strany.

2. Veľmi radi si vypočujeme informácie o vašom pripravovanom projekte, vaše predstavy a požiadavky. Dohodneme sa na obhliadke, aby sme vedeli posúdiť a prediskutovať všetky potrebné detaily.

3. Po obhliadke vám zašleme vypracovanú cenovú ponuku s rozpisom potrebných prác, materiálov, cien a času dodania.

4. Ak budete s ponukou súhlasiť, zašleme vám zmluvu o dielo, ktorá bude obsahovať všetky náležitosti vrátane rozpočtu diela a jeho realizácie.

5. Začneme realizáciu vášho projektu v dohodnutom termíne.

6. Počas realizácie sa budeme s vami stretávať na pravidelných mítingoch na stavbe za účelom, aby každý detail bol v súlade s ponukou a vašimi predstavami.

7. Po ukončení všetkých prác sa uskuťoční odovzdávací míting na ktorom sa skontrolujú všetky detaily dodanej práce, vaše platby, či prípadné dohodnuté, schválené a dodané práce naviac.

8. Krátko po vašej kolaudačnej oslave, ktorú usporiadate vo vašom vynovenom dome či byte nám budú volať vaší známi a príbuzní a celý proces spolupráce začne odznova...-:)

 


NOVINKY